Combined, L= 215mm, 324g | Forma: egyenes | Hosszúság: 215 mm | Pofák hossza: 40 mm | Védőszigetelt 1000 V: false | Felület: műanyag bevonatos | Fogantyú kivitel: 2-komponensű | Ütközésvédelemmel: false | Oldalvágóval: true | Fogantyú felület: fogazott | Csupaszítási tartomány átmérője: 0 -0 mm | Csupaszítási tartomány keresztmetszete: 1 -10 mm²
| Forma | egyenes |
| Hosszúság | 215 mm |
| Pofák hossza | 40 mm |
| Védőszigetelt 1000 V | false |
| Felület | műanyag bevonatos |
| Fogantyú kivitel | 2-komponensű |
| Ütközésvédelemmel | false |
| Oldalvágóval | true |
| Fogantyú felület | fogazott |
| Csupaszítási tartomány átmérője | 0 -0 mm |
| Csupaszítási tartomány keresztmetszete | 1 -10 mm² |