3.5W, 3000K, 3,7V, 3600 mAh, Li-Ion, 200lm ,10h, IP20 | Lámpatest fajtája: íróasztali lámpa | Alkalmas fali szerelésre: false | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: alumínium | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Kapcsolóval: true | Csatlakozó aljzattal: false | Érintésvédelem: II | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Rendszer teljesítmény: 3,5 W | Effektív fényáram: 200 lm | Színhőmérséklet: 2 700 -6 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 380 mm | Hosszúság: 100 mm | Átmérő: 0 mm
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | false |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Kapcsolóval | true |
| Csatlakozó aljzattal | false |
| Érintésvédelem | II |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Rendszer teljesítmény | 3,5 W |
| Effektív fényáram | 200 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 380 mm |
| Hosszúság | 100 mm |
| Átmérő | 0 mm |