230V, 50Hz, 150W, E27, 4500K, EEI=G | Fényforrás teljesítménye: 150 W | Lámpafeszültség: 220 -230 V | Fényáram: 11 250 lm | Foglalat: E27 | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Színhőmérséklet: 4 500 K | Fényszín EN 12464-1 szerint: semleges | Lámpaforma: cső, egy végén fejelt | Égetési helyzet: bármely | Zárt lámpa szükséges: true | Szín: Színtelen | Energia-takarékossági osztály: G | Közepes névleges élettartam: 10 000 h
| Fényforrás teljesítménye | 150 W |
| Lámpafeszültség | 220 -230 V |
| Fényáram | 11 250 lm |
| Foglalat | E27 |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Színhőmérséklet | 4 500 K |
| Fényszín EN 12464-1 szerint | semleges |
| Lámpaforma | cső, egy végén fejelt |
| Égetési helyzet | bármely |
| Zárt lámpa szükséges | true |
| Szín | Színtelen |
| Energia-takarékossági osztály | G |
| Közepes névleges élettartam | 10 000 h |