230VDC, 20-200 W, 60 min, 22,2 V, 10400mAh, Li-ion | Fényforrás: LED | Teljesítmény: 200 W | Felügyeleti berendezés: nélkül | Kapcsolási mód: készenléti | Névleges feszültség: 22,2 -22,2 V | Érintésvédelem: I | Névleges üzemidő: 1 -2 h | Hosszúság: 360 mm
| Fényforrás | LED |
| Teljesítmény | 200 W |
| Felügyeleti berendezés | nélkül |
| Kapcsolási mód | készenléti |
| Névleges feszültség | 22,2 -22,2 V |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges üzemidő | 1 -2 h |
| Hosszúság | 360 mm |