230 VAC, 0,25A / 25-40 VDC, 1000mA | Kültéri használatra alkalmas: false | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Dimm-funkció nélkül: true | Ház/szekrény: műanyag tokozás | Konstans áramhoz alkalmas: true | Konstans feszültséghez alkalmas: false | Kimeneti feszültség: 25 -40 V | Kimeneti áram: 1 000 -1 000 mA | Kimeneti teljesítmény: 40 -40 W | Érintésvédelem: II | Hosszúság: 290 mm | Átmérő: 0 mm
| Kültéri használatra alkalmas | false |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Ház/szekrény | műanyag tokozás |
| Konstans áramhoz alkalmas | true |
| Konstans feszültséghez alkalmas | false |
| Kimeneti feszültség | 25 -40 V |
| Kimeneti áram | 1 000 -1 000 mA |
| Kimeneti teljesítmény | 40 -40 W |
| Érintésvédelem | II |
| Hosszúság | 290 mm |
| Átmérő | 0 mm |