380×2.8mm, D=3-110mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 2,8 mm | Szalaghosszúság: 380 mm | Max. kötegátmérő: 110 mm | Min. kötegátmérő: 3 mm | Min. szakítószilárdság: 45 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 2,8 mm |
| Szalaghosszúság | 380 mm |
| Max. kötegátmérő | 110 mm |
| Min. kötegátmérő | 3 mm |
| Min. szakítószilárdság | 45 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |