Stadion világító fényvető
Műszaki paraméterek: 100-240V,50Hz,900W,134000lm,4000K,IP66,25°,1-10V,EEI=D
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | porszórt |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 100 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Nem |
| Energia-takarékossági osztály | A+ |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Rendszer teljesítmény | 900 W |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Effektív fényáram | 134 000 lm |
| Magasság / mélység | 240 mm |
| Hosszúság | 685 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |