230V,50Hz,7W,4000K,E14,630lm,180°,C37,SAMSUNG chip, EEI=F | Névleges feszültség: 220 -240 V | Lámpateljesítmény: 7 -7 W | Feszültség fajtája: AC | Névleges fényáram az IEC 62612 szerint: 630 lm | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Lámpaforma: gyertya | Fényszín EN 12464-1 szerint: semleges | Foglalat: E14 | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Ház színe: fehér | Sugárzási szög: 180 -180 ° | Átmérő: 37 mm | Hosszúság: 100 mm | Energia-takarékossági osztály: F | Min. kapcsolások száma: 15 000 | Közepes névleges élettartam: 25 000 h
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Lámpateljesítmény | 7 -7 W |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges fényáram az IEC 62612 szerint | 630 lm |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Lámpaforma | gyertya |
| Fényszín EN 12464-1 szerint | semleges |
| Foglalat | E14 |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Ház színe | fehér |
| Sugárzási szög | 180 -180 ° |
| Átmérő | 37 mm |
| Hosszúság | 100 mm |
| Energia-takarékossági osztály | F |
| Min. kapcsolások száma | 15 000 |
| Közepes névleges élettartam | 25 000 h |