10AX/250VAC, IP54, (106) | Kapcsolási mód: váltókapcsoló | Használati mód: billentyű/gomb | Modulok száma (modulos építési módnál): 1 | Billentyűkapcsoló: false | Anyag minősége: egyéb | Halogénmentes: false | Felület: kezeletlen | Megvilágítás: nem | Megvilágítás fajtája: egyéb | IP védettséghez alkalmas: IP54 | Ütésállóság: egyéb | Névleges áram: 10 A | Készülék szélesség: 71 mm | Készülék magasság: 70 mm | Beépítési mélység: 0 mm
| Kapcsolási mód | váltókapcsoló |
| Használati mód | billentyű/gomb |
| Modulok száma (modulos építési módnál) | 1 |
| Billentyűkapcsoló | false |
| Anyag minősége | egyéb |
| Halogénmentes | false |
| Felület | kezeletlen |
| Megvilágítás | nem |
| Megvilágítás fajtája | egyéb |
| IP védettséghez alkalmas | IP54 |
| Ütésállóság | egyéb |
| Névleges áram | 10 A |
| Készülék szélesség | 71 mm |
| Készülék magasság | 70 mm |
| Beépítési mélység | 0 mm |