3.7 V DC, 1 W, 100 lm, 4500 K, IP20 | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház színe: ezüst | Feszültség fajtája: DC | Névleges feszültség: 3,7 -3,7 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 25 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Érintésvédelem: III | Kapcsolóval: true | Rendszer teljesítmény: 1 W | Effektív fényáram: 100 lm | Színhőmérséklet: 4 500 -4 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Magasság / mélység: 9 mm | Hosszúság: 200 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház színe | ezüst |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 3,7 -3,7 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Érintésvédelem | III |
| Kapcsolóval | true |
| Rendszer teljesítmény | 1 W |
| Effektív fényáram | 100 lm |
| Színhőmérséklet | 4 500 -4 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Magasság / mélység | 9 mm |
| Hosszúság | 200 mm |
| Átmérő | 0 mm |