230 VDC, 5-22 W, 60-120 min, 11,1 V, 2,6 Ah Li-ion | Fényforrás: LED | Teljesítmény: 22 W | Felügyeleti berendezés: nélkül | Kapcsolási mód: készenléti | Névleges feszültség: 11,1 -11,1 V | Érintésvédelem: I | Névleges üzemidő: 1 -2 h | Hosszúság: 240 mm
| Fényforrás | LED |
| Teljesítmény | 22 W |
| Felügyeleti berendezés | nélkül |
| Kapcsolási mód | készenléti |
| Névleges feszültség | 11,1 -11,1 V |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges üzemidő | 1 -2 h |
| Hosszúság | 240 mm |