90-265 VAC, 200 W, 34000 lm, 4500 K, 50000 h, IP65, EEI=C | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: alumínium | Ház színe: fekete | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 90 -265 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 50 000 h | Ütésállóság: IK08 | Érintésvédelem: I | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -20 -50 °C | Rendszer teljesítmény: 200 W | Effektív fényáram: 34 000 lm | Színhőmérséklet: 4 500 -4 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 139 mm | Hosszúság: 429 mm | Külső átmérő: 429 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | alumínium |
| Ház színe | fekete |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 90 -265 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Rendszer teljesítmény | 200 W |
| Effektív fényáram | 34 000 lm |
| Színhőmérséklet | 4 500 -4 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 139 mm |
| Hosszúság | 429 mm |
| Külső átmérő | 429 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |