230 VAC, 0,3A / 30-42 VDC, 800mA | Kültéri használatra alkalmas: false | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Dimm-funkció nélkül: true | Ház/szekrény: műanyag tokozás | Konstans áramhoz alkalmas: true | Konstans feszültséghez alkalmas: false | Kimeneti feszültség: 30 -42 V | Kimeneti áram: 800 -800 mA | Kimeneti teljesítmény: 30 -30 W | Érintésvédelem: II | Hosszúság: 150 mm | Átmérő: 0 mm
| Kültéri használatra alkalmas | false |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Ház/szekrény | műanyag tokozás |
| Konstans áramhoz alkalmas | true |
| Konstans feszültséghez alkalmas | false |
| Kimeneti feszültség | 30 -42 V |
| Kimeneti áram | 800 -800 mA |
| Kimeneti teljesítmény | 30 -30 W |
| Érintésvédelem | II |
| Hosszúság | 150 mm |
| Átmérő | 0 mm |