220-240 VAC, 10 m, 190°, 10 s-7 min, <3-2000 lux | Érzékelő típusa: passzív infravörös (PIR) | Letapogatási szög: 190 ° | Optimális szerelési magasság: 1 m | Max. hatótávolság előre: 10 m | Indító fényerő beállítható: true | Alkalmas fali szerelésre: false | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Ütésállóság: IK06 | Feszültség fajtája: AC | Frekvencia: 50 -50 Hz | Min. kapcsolási idő: 10 s | Max. kapcsolási idő: 7 min | Vízszintes érzékelésszög: 180 -180 ° | Szenzor lengési területe, vízszintes: 0 -0 ° | Szenzor lengési területe, függőleges: 0 -0 ° | Indító fényerő: 3 -2 000 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 500 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 300 W | Hőmérséklet: 10 -45 °C | Átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 60 mm | Beépítési mélység: 35 mm | Beépítési hossz: 35 mm | Beépítési átmérő: 60 mm
| Érzékelő típusa | passzív infravörös (PIR) |
| Letapogatási szög | 190 ° |
| Optimális szerelési magasság | 1 m |
| Max. hatótávolság előre | 10 m |
| Indító fényerő beállítható | true |
| Alkalmas fali szerelésre | false |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Ütésállóság | IK06 |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Min. kapcsolási idő | 10 s |
| Max. kapcsolási idő | 7 min |
| Vízszintes érzékelésszög | 180 -180 ° |
| Szenzor lengési területe, vízszintes | 0 -0 ° |
| Szenzor lengési területe, függőleges | 0 -0 ° |
| Indító fényerő | 3 -2 000 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 500 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 300 W |
| Hőmérséklet | 10 -45 °C |
| Átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 60 mm |
| Beépítési mélység | 35 mm |
| Beépítési hossz | 35 mm |
| Beépítési átmérő | 60 mm |