48VDC,15W,3500K,RA>90,IP67,1-10V,1800lm,EEI=E,2×1,3m cable | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: kék | Feszültség fajtája: DC | Névleges feszültség: 48 -48 V | Dimm-funkció nélkül: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: A++, A+, A (LED) | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 50 000 h | Ütésállóság: IK08 | Érintésvédelem: III | Rendszer teljesítmény: 15 W | Effektív fényáram: 1 800 lm | Színhőmérséklet: 2 700 -2 700 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 90-100 (1A osztály) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 147,5 mm | Hosszúság: 3 140 mm | Átmérő: 140 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | kék |
| Feszültség fajtája | DC |
| Névleges feszültség | 48 -48 V |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | A++, A+, A (LED) |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 15 W |
| Effektív fényáram | 1 800 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 -2 700 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 90-100 (1A osztály) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 147,5 mm |
| Hosszúság | 3 140 mm |
| Átmérő | 140 mm |