220-240 VAC, 24 W, 4000 K, 2490 lm, IP44,D=295mm, EEI=F | Alkalmas fali szerelésre: false | Alkalmas süllyesztett szerelésre: true | Alkalmas falon kívüli szerelésre: false | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: egyéb | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 15 000 h | Ütésállóság: IK03 | Érintésvédelem: II | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -20 -40 °C | Fényérzékelővel: false | Rendszer teljesítmény: 24 W | Effektív fényáram: 2 490 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Magasság / mélység: 28 mm | Hosszúság: 296 mm | Külső átmérő: 296 mm | Beépítési hossz: 260 mm | Beépítési szélesség: 260 mm | Beépítési magasság/-mélység: 40 mm | Beépítési átmérő: 205 mm
| Alkalmas fali szerelésre | false |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | true |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | false |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 15 000 h |
| Ütésállóság | IK03 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -40 °C |
| Fényérzékelővel | false |
| Rendszer teljesítmény | 24 W |
| Effektív fényáram | 2 490 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Magasság / mélység | 28 mm |
| Hosszúság | 296 mm |
| Külső átmérő | 296 mm |
| Beépítési hossz | 260 mm |
| Beépítési szélesség | 260 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 40 mm |
| Beépítési átmérő | 205 mm |