5A/230V, 50Hz, <3-500lux, IP44 | Érzékelő típusa: beépített fényérzékelő | Bekapcsolási fényerő: 2 -100 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 900 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 200 W | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Üzemi hőmérséklet: 10 -30 °C | IP védettséghez alkalmas: IP44 | Átmérő: 0 mm
| Érzékelő típusa | beépített fényérzékelő |
| Bekapcsolási fényerő | 2 -100 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 900 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 200 W |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Üzemi hőmérséklet | 10 -30 °C |
| IP védettséghez alkalmas | IP44 |
| Átmérő | 0 mm |