10A/230V, 50Hz, 5-50lux, IP44 | Érzékelő típusa: beépített fényérzékelő | Bekapcsolási fényerő: 5 -50 lx | Max. kapcsolási teljesítmény: 300 W | Max. kapcsolható LED teljesítmény: 100 W | Anyag minősége: termoplaszt | Halogénmentes: true | Felület: egyéb | Üzemi hőmérséklet: 10 -30 °C | IP védettséghez alkalmas: IP44 | Átmérő: 82 mm
| Érzékelő típusa | beépített fényérzékelő |
| Bekapcsolási fényerő | 5 -50 lx |
| Max. kapcsolási teljesítmény | 300 W |
| Max. kapcsolható LED teljesítmény | 100 W |
| Anyag minősége | termoplaszt |
| Halogénmentes | true |
| Felület | egyéb |
| Üzemi hőmérséklet | 10 -30 °C |
| IP védettséghez alkalmas | IP44 |
| Átmérő | 82 mm |