10W, 4000 K, 3,7 V, 4400 mAh, Li-Ion, 1000 lm, 3 h, IP54 | Fő fényforrás: beépített LED-es | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: zöld | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Villogó fény funkció fő-fényforrás: true | Lámpateljesítmény fő fényforrás: 10 W | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Érintésvédelem: III | Effektív fényáram: 1 000 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Magasság / mélység: 103 mm | Hosszúság: 43 mm
| Fő fényforrás | beépített LED-es |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | zöld |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Villogó fény funkció fő-fényforrás | true |
| Lámpateljesítmény fő fényforrás | 10 W |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Érintésvédelem | III |
| Effektív fényáram | 1 000 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Magasság / mélység | 103 mm |
| Hosszúság | 43 mm |