10+2W, 6500K, 3,7V, 1800mAh, 500/110lm, 4h, IP44 | Fényforrás: beépített LED-es | Feszültség fajtája: AC/DC | Névleges feszültség: 3,5 -3,8 V | Kapcsolóval: true | Kábellel és villás dugóval: false | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Érintésvédelem: III | Rendszer teljesítmény: 10 W | Effektív fényáram: 500 lm | Színhőmérséklet: 6 500 -6 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 70-79(2A) | Magasság / mélység: 32 mm | Hosszúság: 150 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 3,5 -3,8 V |
| Kapcsolóval | true |
| Kábellel és villás dugóval | false |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Érintésvédelem | III |
| Rendszer teljesítmény | 10 W |
| Effektív fényáram | 500 lm |
| Színhőmérséklet | 6 500 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Magasság / mélység | 32 mm |
| Hosszúság | 150 mm |
| Átmérő | 0 mm |