230 V, 50 Hz, 10 W, 800 lm, 4500 K, 60 cm, EEI=G | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: true | Érintésvédelem: II | Kapcsolóval: true | Rendszer teljesítmény: 10 W | Effektív fényáram: 800 lm | Színhőmérséklet: 4 500 -4 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Magasság / mélység: 35 mm | Hosszúság: 600 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | true |
| Érintésvédelem | II |
| Kapcsolóval | true |
| Rendszer teljesítmény | 10 W |
| Effektív fényáram | 800 lm |
| Színhőmérséklet | 4 500 -4 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Magasság / mélység | 35 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Átmérő | 0 mm |