230 V, 50 Hz, 10 W, 1000 lm, 3000-6500 K, EEI=F | Fényforrás: beépített LED-es | Foglalat: nélkül | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Dimm-funkció nélkül: true | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 30 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Érintésvédelem: II | Kapcsolóval: true | Rendszer teljesítmény: 10 W | Effektív fényáram: 1 000 lm | Színhőmérséklet: 3 000 -6 500 K | Színvisszaadási fokozat CRI: 80-89(1B) | Magasság / mélység: 28 mm | Hosszúság: 570 mm | Átmérő: 0 mm
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | true |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Érintésvédelem | II |
| Kapcsolóval | true |
| Rendszer teljesítmény | 10 W |
| Effektív fényáram | 1 000 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Magasság / mélység | 28 mm |
| Hosszúság | 570 mm |
| Átmérő | 0 mm |