230V, 50Hz, 1000/2000W, 350/600°C | Névleges teljesítményfelvétel: 2 000 W | Frekvencia: 50 -50 Hz | Hőmérséklet: 350 -600 °C | Hőmérsékletszabályozással: true | Levegőmennyiség: 300 l/min | Légáram-szabályozás: pozíciók | Hosszúság: 265 mm | Gép tömege: 0,82 kg
| Névleges teljesítményfelvétel | 2 000 W |
| Frekvencia | 50 -50 Hz |
| Hőmérséklet | 350 -600 °C |
| Hőmérsékletszabályozással | true |
| Levegőmennyiség | 300 l/min |
| Légáram-szabályozás | pozíciók |
| Hosszúság | 265 mm |
| Gép tömege | 0,82 kg |