Normál kábelkötegelő, fekete
Műszaki paraméterek: 290×3.6mm, D=2-80mm, PA6.6
| Szalagszélesség | 3,6 mm |
| Szalaghosszúság | 290 mm |
| Max. kötegátmérő | 80 mm |
| Min. kötegátmérő | 2 mm |
| Min. szakítószilárdság | 80 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | Igen |