290×3.6mm, D=2-80mm, PA6.6 | Szalagszélesség: 3,6 mm | Szalaghosszúság: 290 mm | Max. kötegátmérő: 80 mm | Min. kötegátmérő: 2 mm | Min. szakítószilárdság: 80 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 3,6 mm |
| Szalaghosszúság | 290 mm |
| Max. kötegátmérő | 80 mm |
| Min. kötegátmérő | 2 mm |
| Min. szakítószilárdság | 80 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |