UV-álló fémnyelves kábelkötegelő, fekete
Műszaki paraméterek: 293×4,8mm, D=3,5-78mm, PA6.6
| Szalagszélesség | 4,8 mm |
| Szalaghosszúság | 293 mm |
| Max. kötegátmérő | 78 mm |
| Min. kötegátmérő | 3,5 mm |
| Min. szakítószilárdság | 110 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | Igen |