Kerek LED fali világítótest állítható színhőmérséklettel
Műszaki paraméterek: 230V,18W,3000/4000/5700K,1440/1670/1530lm, 90°,IP54, EEI=F
| Alkalmas fali szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Nem |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 50 000 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -45 °C |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 18 W |
| Effektív fényáram | 1 670 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 -5 700 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 124 mm |
| Hosszúság | 170 mm |
| Külső átmérő | 170 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |