200-240 VAC, 0,27 A / 27-45 VDC, 950 mA, TRIAC | Kültéri használatra alkalmas: false | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Dimm-funkció nélkül: false | Ház/szekrény: műanyag tokozás | Konstans áramhoz alkalmas: true | Konstans feszültséghez alkalmas: false | Kimeneti feszültség: 27 -45 V | Kimeneti áram: 950 -950 mA | Kimeneti teljesítmény: 40 -40 W | Érintésvédelem: II | Hosszúság: 150 mm | Átmérő: 0 mm
| Kültéri használatra alkalmas | false |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Dimm-funkció nélkül | false |
| Ház/szekrény | műanyag tokozás |
| Konstans áramhoz alkalmas | true |
| Konstans feszültséghez alkalmas | false |
| Kimeneti feszültség | 27 -45 V |
| Kimeneti áram | 950 -950 mA |
| Kimeneti teljesítmény | 40 -40 W |
| Érintésvédelem | II |
| Hosszúság | 150 mm |
| Átmérő | 0 mm |