Süllyesztett spot lámpatest, kerek, arany
Műszaki paraméterek: 80x80x25mm
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Igen |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Nem |
| Fényforrás | cserélhető LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | arany |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 1 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 0 h |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -45 °C |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 0 W |
| Effektív fényáram | 0 lm |
| Színhőmérséklet | 0 -0 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 25 mm |
| Hosszúság | 80 mm |
| Külső átmérő | 80 mm |
| Beépítési hossz | 68 mm |
| Beépítési szélesség | 68 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 25 mm |
| Beépítési átmérő | 68 mm |