LED mennyezeti lámpa színhőállító kapcsolóval
Műszaki paraméterek: 230V,50Hz,24W, 2500lm, 3000K/4000K/6500K, IP65,D=290mm,EEI=F
| Alkalmas fali szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Ütésállóság | IK05 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | 20 -45 °C |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 24 W |
| Effektív fényáram | 2 500 lm |
| Színhőmérséklet | 3 000 -6 500 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 55 mm |
| Hosszúság | 290 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |