Műanyag búrás falon kívüli LED világítótest mozgásérzékelővel
Műszaki paraméterek: 100-240V,28W,2100lm,4000K,1-8m,10s-12m,IP54,D=400mm,EEI=F
| Alkalmas fali szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 100 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | II |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Fényérzékelővel | Igen |
| Rendszer teljesítmény | 28 W |
| Effektív fényáram | 2 100 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 96 mm |
| Hosszúság | 400 mm |
| Külső átmérő | 400 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |