Védett LED ipari lámpatest
Műszaki paraméterek: 230 VAC, 36 W, 5400 lm, 4000 K, IP65, IK08, EEI=D
| Alkalmas fali szerelésre | Igen |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Nem |
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Igen |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | egyéb |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | szürke |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 30 000 h |
| Ütésállóság | IK08 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -20 -50 °C |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Rendszer teljesítmény | 36 W |
| Effektív fényáram | 5 400 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 70-79(2A) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 66 mm |
| Hosszúság | 1 200 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |