19,2V, 1500mAh Ni-Cd, 16-50W panel | Fényforrás: LED | Teljesítmény: 18 W | Felügyeleti berendezés: nélkül | Kapcsolási mód: készenléti | Névleges feszültség: 19,2 -19,2 V | Érintésvédelem: I | Névleges üzemidő: 0,5 -0,5 h | Hosszúság: 220 mm
| Fényforrás | LED |
| Teljesítmény | 18 W |
| Felügyeleti berendezés | nélkül |
| Kapcsolási mód | készenléti |
| Névleges feszültség | 19,2 -19,2 V |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges üzemidő | 0,5 -0,5 h |
| Hosszúság | 220 mm |