230V, 50Hz, T5, G5, 1×8W,3h,2,4V/4,5Ah, Ni-Cd, IP65 | Alkalmas jelölésfajtához: matrica | Jelölés fajtája: egyoldalas | Felügyeleti berendezés: ellenőrző gomb | Kapcsolási mód: készenléti | Betáplálás: decentralizált egyedi akku | Akkumulátor tulajdonság: NiCd | Fényforrás: fénycső | Foglalat: G5 | Ház anyaga: műanyag | Ház színe: fehér | Feszültség fajtája: AC | Névleges feszültség: 220 -240 V | Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya: egyéb | Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál: 10 000 h | Folyamatos fényáram szabályozás: false | Ütésállóság: IK06 | Érintésvédelem: I | Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint: -5 -40 °C | Rendszer teljesítmény: 8 W | Effektív fényáram: 150 lm | Színhőmérséklet: 4 000 -4 000 K | Észlelési távolság: 22 m | Névleges üzemidő: 3 -3 h | Magasság / mélység: 76 mm | Hosszúság: 350 mm | Külső átmérő: 0 mm | Beépítési szélesség: 0 mm | Beépítési magasság/-mélység: 0 mm | Beépítési hossz: 0 mm | Beépítési átmérő: 0 mm
| Alkalmas jelölésfajtához | matrica |
| Jelölés fajtája | egyoldalas |
| Felügyeleti berendezés | ellenőrző gomb |
| Kapcsolási mód | készenléti |
| Betáplálás | decentralizált egyedi akku |
| Akkumulátor tulajdonság | NiCd |
| Fényforrás | fénycső |
| Foglalat | G5 |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | fehér |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 10 000 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | false |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | I |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | -5 -40 °C |
| Rendszer teljesítmény | 8 W |
| Effektív fényáram | 150 lm |
| Színhőmérséklet | 4 000 -4 000 K |
| Észlelési távolság | 22 m |
| Névleges üzemidő | 3 -3 h |
| Magasság / mélység | 76 mm |
| Hosszúság | 350 mm |
| Külső átmérő | 0 mm |
| Beépítési szélesség | 0 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 0 mm |
| Beépítési hossz | 0 mm |
| Beépítési átmérő | 0 mm |