16A, 30mA, 6kA, IP44, A / AC, E2 | Névleges feszültség: 230 V | Névleges áram: 16 A | Névleges hibaáram: 0,03 A | Névleges szigetelőfeszültség Ui: 500 V | Névleges löketfeszültség-állóság Uimp: 4 kV | Hibaáram-típus: AC | Szelektív-típus: false | Rövidzárlatállóság (lcw): 6 kA | Lökőáram-állóság: 0 kA | Feszültség fajtája: AC | Frekvencia: 50 Hz | Kiegészítő berendezés lehetséges: false | Modulszélesség: 0 | Beépítési mélység: 0 mm | Környezeti hőmérséklet üzem közben: -25 -55 °C | Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör): 0 -0 mm²
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges hibaáram | 0,03 A |
| Névleges szigetelőfeszültség Ui | 500 V |
| Névleges löketfeszültség-állóság Uimp | 4 kV |
| Hibaáram-típus | AC |
| Szelektív-típus | false |
| Rövidzárlatállóság (lcw) | 6 kA |
| Lökőáram-állóság | 0 kA |
| Feszültség fajtája | AC |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Kiegészítő berendezés lehetséges | false |
| Modulszélesség | 0 |
| Beépítési mélység | 0 mm |
| Környezeti hőmérséklet üzem közben | -25 -55 °C |
| Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszet (tömör) | 0 -0 mm² |