96×96mm, 24V AC | Számolási tartomány: 99 999,9 h | Üzemkijelző: true | Jelek száma: 6 | Bemeneti feszültség: 24 -24 V | Feszültség fajtája: AC | Hajtás fajtája: hálózati szinkron | Modulszélesség: 5 | Beépítési mélység: 70 mm | Elülső lemez szélesség: 90 mm | Elülső lemez magasság: 90 mm | Rögzítés a max. falvastagságig: 5 mm
| Számolási tartomány | 99 999,9 h |
| Üzemkijelző | true |
| Jelek száma | 6 |
| Bemeneti feszültség | 24 -24 V |
| Feszültség fajtája | AC |
| Hajtás fajtája | hálózati szinkron |
| Modulszélesség | 5 |
| Beépítési mélység | 70 mm |
| Elülső lemez szélesség | 90 mm |
| Elülső lemez magasság | 90 mm |
| Rögzítés a max. falvastagságig | 5 mm |