TRMS, DCV,ACV,DCA,OHM,diode check,NCV,signal | Jelzés/kijelző: digitális | Többszörös jelzés: true | Kijelző háttérvilágítással: true | Mérési tartomány választása: automatikus | Árammérési tartomány / DC: 0 -600 A | Árammérési tartomány / AC: 0 -600 A | Valós effektív érték mérése (TRMS): true | Feszültségmérési tartomány/AC: true | Feszültségmérési tartomány/DC: true | Ellenállásmérési tartomány: true | Kapacitásmérés: true | Frekvenciamérés: true | Teljesítménymérés: false | Fogó nyílása: 23 mm | Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz: false | Névleges áramkör kategóriája: CAT III | Max. feszültség mérőkör kategória: 600 V | Átmenő vizsgálat: false
| Jelzés/kijelző | digitális |
| Többszörös jelzés | true |
| Kijelző háttérvilágítással | true |
| Mérési tartomány választása | automatikus |
| Árammérési tartomány / DC | 0 -600 A |
| Árammérési tartomány / AC | 0 -600 A |
| Valós effektív érték mérése (TRMS) | true |
| Feszültségmérési tartomány/AC | true |
| Feszültségmérési tartomány/DC | true |
| Ellenállásmérési tartomány | true |
| Kapacitásmérés | true |
| Frekvenciamérés | true |
| Teljesítménymérés | false |
| Fogó nyílása | 23 mm |
| Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz | false |
| Névleges áramkör kategóriája | CAT III |
| Max. feszültség mérőkör kategória | 600 V |
| Átmenő vizsgálat | false |