16mm, FSZ1625.. | Szalagszélesség: 16 mm | Szalaghosszúság: 0 mm | Max. kötegátmérő: 0 mm | Min. kötegátmérő: 0 mm | Min. szakítószilárdság: 450 N | Üzemi hőmérséklet: 0 -0 °C | Anyag minősége: egyéb | Felület: kezeletlen | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 16 mm |
| Szalaghosszúság | 0 mm |
| Max. kötegátmérő | 0 mm |
| Min. kötegátmérő | 0 mm |
| Min. szakítószilárdság | 450 N |
| Üzemi hőmérséklet | 0 -0 °C |
| Anyag minősége | egyéb |
| Felület | kezeletlen |
| Halogénmentes | true |