Acél kábelkötegelő
Műszaki paraméterek: Steel; 4,6×840mm
| Szalagszélesség | 4,6 mm |
| Szalaghosszúság | 840 mm |
| Max. kötegátmérő | 265 mm |
| Min. kötegátmérő | 15 mm |
| Min. szakítószilárdság | 350 N |
| Üzemi hőmérséklet | -60 -120 °C |
| Anyag minősége | rozsdamentes acél 304 (V2A) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | Nem |