80A, 30mA, 10kA, A / AC | Névleges feszültség: 400 V | Névleges áram: 80 A | Névleges hibaáram: 0,03 A | Hibaáram-típus: A | Szelektív-típus: false | Rövidzárlatállóság (lcw): 10 kA | Névleges kapcsolási képesség: 0 kA | Lökőáram-állóság: 0 kA | Frekvencia: 50 Hz | Kiegészítő berendezések integrálva: önteszt, automatikus újra bekapcsolás és segédkapcsoló | Kiegészítő berendezés gyári oldalon hozzáépítve: felügyelő egység automata újraindítással | Névleges kapcsolási áram kiegészítő berendezés: 5 A | Névleges feszültség kiegészítő berendezés: 230 V | Vezérlő feszültség típus kiegészítő berendezés: AC | Modulszélesség: 7 | Beépítési mélység: 0 mm
| Névleges feszültség | 400 V |
| Névleges áram | 80 A |
| Névleges hibaáram | 0,03 A |
| Hibaáram-típus | A |
| Szelektív-típus | false |
| Rövidzárlatállóság (lcw) | 10 kA |
| Névleges kapcsolási képesség | 0 kA |
| Lökőáram-állóság | 0 kA |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Kiegészítő berendezések integrálva | önteszt, automatikus újra bekapcsolás és segédkapcsoló |
| Kiegészítő berendezés gyári oldalon hozzáépítve | felügyelő egység automata újraindítással |
| Névleges kapcsolási áram kiegészítő berendezés | 5 A |
| Névleges feszültség kiegészítő berendezés | 230 V |
| Vezérlő feszültség típus kiegészítő berendezés | AC |
| Modulszélesség | 7 |
| Beépítési mélység | 0 mm |