1-100A, Um=230VAC, d=22mm | Jelzés/kijelző: digitális | Többszörös jelzés: false | Kijelző háttérvilágítással: true | Mérési tartomány választása: kézi | Árammérési tartomány / DC: 0 -0 A | Árammérési tartomány / AC: 0 -100 A | Valós effektív érték mérése (TRMS): false | Feszültségmérési tartomány/AC: false | Feszültségmérési tartomány/DC: false | Ellenállásmérési tartomány: false | Kapacitásmérés: false | Frekvenciamérés: false | Teljesítménymérés: false | Fogó nyílása: 0 mm | Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz: false | Névleges áramkör kategóriája: CAT I | Max. feszültség mérőkör kategória: 0 V | Átmenő vizsgálat: false
| Jelzés/kijelző | digitális |
| Többszörös jelzés | false |
| Kijelző háttérvilágítással | true |
| Mérési tartomány választása | kézi |
| Árammérési tartomány / DC | 0 -0 A |
| Árammérési tartomány / AC | 0 -100 A |
| Valós effektív érték mérése (TRMS) | false |
| Feszültségmérési tartomány/AC | false |
| Feszültségmérési tartomány/DC | false |
| Ellenállásmérési tartomány | false |
| Kapacitásmérés | false |
| Frekvenciamérés | false |
| Teljesítménymérés | false |
| Fogó nyílása | 0 mm |
| Kivitelezés adapterként a multiméterre való csatlakozáshoz | false |
| Névleges áramkör kategóriája | CAT I |
| Max. feszültség mérőkör kategória | 0 V |
| Átmenő vizsgálat | false |