120/5A | Primer névleges áram In: 120 A | Szekunder névleges áramerősség: 5 A | Szekunder névleges látszólagos teljesítmény: 10 VA | Pontossági osztály: 0.5 | Túláram behatároló faktor: FS5 | Nyílás magassága: 0 -0 mm | Nyílás szélessége: 0 -0 mm | Nyílásátmérő: 0 mm | Csatlakozó, szekunder: csavaros
| Primer névleges áram In | 120 A |
| Szekunder névleges áramerősség | 5 A |
| Szekunder névleges látszólagos teljesítmény | 10 VA |
| Pontossági osztály | 0.5 |
| Túláram behatároló faktor | FS5 |
| Nyílás magassága | 0 -0 mm |
| Nyílás szélessége | 0 -0 mm |
| Nyílásátmérő | 0 mm |
| Csatlakozó, szekunder | csavaros |