Asztali akkumulátoros LED díszlámpa, gyertya
Műszaki paraméterek: 1W, 2700K, 3,7V, 2000 mAh, Li-Ion, 20lm ,8h, IP20
| Lámpatest fajtája | íróasztali lámpa |
| Alkalmas fali szerelésre | Nem |
| Fényforrás | beépített LED-es |
| Foglalat | nélkül |
| Ház anyaga | műanyag |
| Ház színe | szürke |
| Feszültség fajtája | AC |
| Névleges feszültség | 220 -240 V |
| Dimm-funkció nélkül | Nem |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 25 000 h |
| Kapcsolóval | Igen |
| Csatlakozó aljzattal | Nem |
| Érintésvédelem | II |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Rendszer teljesítmény | 1 W |
| Effektív fényáram | 20 lm |
| Színhőmérséklet | 2 700 -2 700 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Magasság / mélység | 360 mm |
| Hosszúság | 130 mm |
| Átmérő | 0 mm |