16A, 250V, 2P+E, IP54 (SCHUKO) | IEC áramerősség: 16 A | Feszültség EN 60309-2 szerint: egyéb | Névleges feszültség: 230 -250 V | Névleges frekvencia: 50 -60 Hz | Óraidő-állítás: 0 h | Megkülönböztető szín: zöld | Dugaszolásirány: egyenes | Furattávolság vízszintes: 38 mm | Furattávolság függőleges: 38 mm
| IEC áramerősség | 16 A |
| Feszültség EN 60309-2 szerint | egyéb |
| Névleges feszültség | 230 -250 V |
| Névleges frekvencia | 50 -60 Hz |
| Óraidő-állítás | 0 h |
| Megkülönböztető szín | zöld |
| Dugaszolásirány | egyenes |
| Furattávolság vízszintes | 38 mm |
| Furattávolság függőleges | 38 mm |