32A, 250V, 2P+E, 6h, IP67 | IEC áramerősség: 32 A | Feszültség EN 60309-2 szerint: 230 V (50+60 Hz) kék | Névleges feszültség: 230 -250 V | Névleges frekvencia: 50 -60 Hz | Óraidő-állítás: 6 h | Megkülönböztető szín: kék | Dugaszolásirány: pipa | Furattávolság vízszintes: 80 mm | Furattávolság függőleges: 85 mm
| IEC áramerősség | 32 A |
| Feszültség EN 60309-2 szerint | 230 V (50+60 Hz) kék |
| Névleges feszültség | 230 -250 V |
| Névleges frekvencia | 50 -60 Hz |
| Óraidő-állítás | 6 h |
| Megkülönböztető szín | kék |
| Dugaszolásirány | pipa |
| Furattávolság vízszintes | 80 mm |
| Furattávolság függőleges | 85 mm |