Beépíthető lámpatest spot fényforrásokhoz, matt króm
Műszaki paraméterek: max.50W, MR16, D=97mm, 30°
| Alkalmas falon kívüli szerelésre | Nem |
| Alkalmas süllyesztett szerelésre | Igen |
| Fényérzékelővel | Nem |
| Fényforrás | cserélhető LED-es |
| Foglalat | GX5.3 |
| Ház anyaga | alumínium |
| Felület | egyéb |
| Ház színe | króm |
| Feszültség fajtája | AC/DC |
| Névleges feszültség | 12 -12 V |
| Dimm-funkció nélkül | Igen |
| Energia-takarékossági osztály | A |
| Állandóra beépített fényforrás energia-hatékonysági osztálya | egyéb |
| Névleges élettartam L70/B50 25 °C-nál | 0 h |
| Folyamatos fényáram szabályozás | Nem |
| Ütésállóság | IK06 |
| Érintésvédelem | III |
| Névleges környezeti hőmérséklet IEC 62722-2-1 szerint | 0 -0 °C |
| Rendszer teljesítmény | 50 W |
| Színhőmérséklet | 0 -0 K |
| Színvisszaadási fokozat CRI | 80-89(1B) |
| Effektív fényáram | 0 lm |
| Magasság / mélység | 25 mm |
| Hosszúság | 95 mm |
| Külső átmérő | 95 mm |
| Beépítési szélesség | 80 mm |
| Beépítési magasság/-mélység | 105 mm |
| Beépítési hossz | 105 mm |