130×4,8mm, D=25mm, PA6.6, d=6mm | Szalagszélesség: 4,8 mm | Szalaghosszúság: 130 mm | Max. kötegátmérő: 25 mm | Min. kötegátmérő: 3 mm | Min. szakítószilárdság: 200 N | Üzemi hőmérséklet: -40 -85 °C | Anyag minősége: poliamid (PA) | Felület: egyéb | Halogénmentes: true
| Szalagszélesség | 4,8 mm |
| Szalaghosszúság | 130 mm |
| Max. kötegátmérő | 25 mm |
| Min. kötegátmérő | 3 mm |
| Min. szakítószilárdság | 200 N |
| Üzemi hőmérséklet | -40 -85 °C |
| Anyag minősége | poliamid (PA) |
| Felület | egyéb |
| Halogénmentes | true |