230V/4-8-12V AC, Psmax.:15VA, Is:1,25A | Primer feszültség: 230 V | Szekunder feszültség 1: 4 V | Szekunder feszültség 2: 8 V | Szekunder feszültség 3: 12 V | Szekunder áramerősség 1: 1,25 A | Szekunder áramerősség 2: 1,25 A | Szekunder áramerősség 3: 1,25 A | Max. kimeneti teljesítmény: 15 W | Max. kimeneti áram: 1,25 A | Max. teljesítményveszteség: 1,1 W | Transzformátor fajtája: szabvány csengő | Hosszúság: 83 mm | Modulszélesség: 2 | Rövidzárbiztos: false | Hővédelem: false | BE-/KI-kapcsolóval: false
| Primer feszültség | 230 V |
| Szekunder feszültség 1 | 4 V |
| Szekunder feszültség 2 | 8 V |
| Szekunder feszültség 3 | 12 V |
| Szekunder áramerősség 1 | 1,25 A |
| Szekunder áramerősség 2 | 1,25 A |
| Szekunder áramerősség 3 | 1,25 A |
| Max. kimeneti teljesítmény | 15 W |
| Max. kimeneti áram | 1,25 A |
| Max. teljesítményveszteség | 1,1 W |
| Transzformátor fajtája | szabvány csengő |
| Hosszúság | 83 mm |
| Modulszélesség | 2 |
| Rövidzárbiztos | false |
| Hővédelem | false |
| BE-/KI-kapcsolóval | false |