230V/12-24V AC, Psmax.:15VA, Is:0,62A | Primer feszültség: 230 V | Szekunder feszültség 1: 12 V | Szekunder feszültség 2: 24 V | Szekunder feszültség 3: 0 V | Szekunder áramerősség 1: 0,62 A | Szekunder áramerősség 2: 0,62 A | Szekunder áramerősség 3: 0 A | Max. kimeneti teljesítmény: 15 W | Max. kimeneti áram: 0,62 A | Max. teljesítményveszteség: 1,1 W | Transzformátor fajtája: szabvány csengő | Hosszúság: 83 mm | Modulszélesség: 2 | Rövidzárbiztos: false | Hővédelem: false | BE-/KI-kapcsolóval: false
| Primer feszültség | 230 V |
| Szekunder feszültség 1 | 12 V |
| Szekunder feszültség 2 | 24 V |
| Szekunder feszültség 3 | 0 V |
| Szekunder áramerősség 1 | 0,62 A |
| Szekunder áramerősség 2 | 0,62 A |
| Szekunder áramerősség 3 | 0 A |
| Max. kimeneti teljesítmény | 15 W |
| Max. kimeneti áram | 0,62 A |
| Max. teljesítményveszteség | 1,1 W |
| Transzformátor fajtája | szabvány csengő |
| Hosszúság | 83 mm |
| Modulszélesség | 2 |
| Rövidzárbiztos | false |
| Hővédelem | false |
| BE-/KI-kapcsolóval | false |