4×185-4×300mm2 L=1000 mm, D=180/50mm | Zsugorodási ráta: 3:1 | Belső átmérő zsugorodás előtt: 180 mm | Belső átmérő zsugorodás után: 50 mm | Névleges keresztmetszet: 0 -0 mm² | falvastagság zsugorodás után: 3,2 mm | Hosszúság: 1 m | Üzemi hőmérséklet: -55 -100 °C | Halogénmentes: true | Belső ragasztóval: true
| Zsugorodási ráta | 3:1 |
| Belső átmérő zsugorodás előtt | 180 mm |
| Belső átmérő zsugorodás után | 50 mm |
| Névleges keresztmetszet | 0 -0 mm² |
| falvastagság zsugorodás után | 3,2 mm |
| Hosszúság | 1 m |
| Üzemi hőmérséklet | -55 -100 °C |
| Halogénmentes | true |
| Belső ragasztóval | true |